Aktualności

Plac pojazdów DBK USED Ruda Śląska

Plac pojazdów DBK USED Ruda Śląska

To kolejny z punktów na mapie placów pojazdów używanych w Grupie DBK. Śląski obiekt jest doskonale znany klientom z południa Polski, bo należy do najstarszych w kraju. W tym przypadku wiek oznacza przede wszystkim ogromne doświadczenie doradców, bo we flocie dostępnych pojazdów znaleźć można co najwyżej kilkuletnie pojazdy ciężarowe i dostawcze, naczepy oraz przyczepy z potwierdzonym przebiegiem i stanem technicznym.

Obiekt znajduje się na terenie DBK Truck Center, co dla klientów oznacza możliwość korzystania z pełnego wachlarza usług serwisowych i przeglądowych wszystkich marek pojazdów użytkowych. Kupujący mogą mieć pewność, że odbierają pojazd ze sprawdzonego i zweryfikowanego źródła z udokumentowanym przebiegiem i pełną historią serwisową.

We wszystkich oddziałach Grupy DBK klienci mogą skorzystać z bezpośredniej pomocy specjalistów, którzy pomogą w doborze odpowiedniej formy finansowania oraz ubezpieczenia pojazdu używanego. Dodatkowo każdy pojazd może zostać objęty wsparciem w postaci kontraktu serwisowego, zabezpieczającego przed awariami i nieplanowanymi przestojami, a co za tym idzie –nieprzewidzianymi wydatkami.

Każdy klient DBK USED może mieć pewność, że kupuje sprawdzony sprzęt najwyższej jakości.

Zapraszamy do DBK Used Ruda Śląska – ul. Radoszowska 1a, 41-707 Ruda Śląska

Zobacz film o naszym placu w Rudzie Śląskiej >>

Podobne artykuły

Odcinek6 #Szerokości Podcast: Pojazd używany - remedium na prob...

Rok 2020 był trudny dla Wszystkich – także dla całego transportu. Jak sobie radził sektor pojazdów używanych? Okazuje się, że… zaskakująco dobrze.

CZYTAJ WIĘCEJ

SZEROKOŚCI - pierwszy PODCAST dla branży transportowej

Jak wybrać pojazd użytkowy? Czy pojazdy używane są bezpieczne? Skąd wziąć finansowanie? Czy w Polsce łatwo jest wynająć śmieciarkę? W jakich sytuacj...

CZYTAJ WIĘCEJ

W Grupie DBK rusza BLACK MONTH!

Czekacie na Black Friday? To mamy dla Was niespodziankę – przez cały miesiąc będziemy mieli dla Was wiele niezwykłych promocji! Zapraszamy Was do gr...

CZYTAJ WIĘCEJ