Aktualności

W Grupie DBK rusza BLACK MONTH!

W Grupie DBK rusza BLACK MONTH!

Czekacie na Black Friday? To mamy dla Was niespodziankę – przez cały miesiąc będziemy mieli dla Was wiele niezwykłych promocji! Zapraszamy Was do gry, w której nie ma przegranych!

Pierwszy ruch wykonaliśmy już w poniedziałek i wystawiliśmy od razu mocnego zawodnika, wręcz można powiedzieć, że Czarnego Konia na Giełdzie Grupy DBK. To oferta nie do pobicia!

Co tydzień na wybrane usługi serwisowe możesz odebrać specjalny rabat. Ty również możesz sobie pozwolić na Królewski Serwis!


Czas na specjalny ruch? Co piątek spodziewaj się Roszady Części, które możesz zakupić poprzez naszą platformę DBKParts.shop po mocno obniżonych cenach. Spiesz się, oferta mocno ograniczona.


Teraz czas na Twój ruch – śledź aktualne promocje na naszym profilu na Facebooku oraz tutaj: https://grupadbk.com/aktualne-promocje/.

Podobne artykuły

Odcinek6 #Szerokości Podcast: Pojazd używany - remedium na prob...

Rok 2020 był trudny dla Wszystkich – także dla całego transportu. Jak sobie radził sektor pojazdów używanych? Okazuje się, że… zaskakująco dobrze.

CZYTAJ WIĘCEJ

SZEROKOŚCI - pierwszy PODCAST dla branży transportowej

Jak wybrać pojazd użytkowy? Czy pojazdy używane są bezpieczne? Skąd wziąć finansowanie? Czy w Polsce łatwo jest wynająć śmieciarkę? W jakich sytuacj...

CZYTAJ WIĘCEJ

Plac pojazdów DBK USED Ruda Śląska

To kolejny z punktów na mapie placów pojazdów używanych w Grupie DBK. Śląski obiekt jest doskonale znany klientom z południa Polski, bo należy do na...

CZYTAJ WIĘCEJ