Aktualności

Grupa DBK najlepszym dealerem pojazdów używanych DAF w Europie

Grupa DBK najlepszym dealerem pojazdów używanych DAF w Europie

Grupa DBK najlepszym dealerem pojazdów używanych DAF w Europie! Właśnie odebraliśmy nagrodę i zarazem tytuł DAF Used Truck International Dealer 2021!

To wyróżnienie otrzymuje tylko jeden dealer pojazdów używanych w całej grupie dealerskiej DAF Trucks. Przy ocenie pod uwagę brane były nie tylko sprzedaż pojazdów, ale również kompletna obsługa klienta – od obsługi zapytania aż po obsługę posprzedażową. - Kolejny ważny krok na drodze do realizacji nadrzędnego celu Grupy DBK, jakim jest bycie NAJLEPSZYM i najbardziej kompleksowym partnerem firm z sektora TSL. Najlepszym, czyli najlepiej, najpełniej i najsprawniej odpowiadającym zarówno na oczekiwania i wyzwania klientów, jak i potrzeby rynku. Dziś doskonale widać, że w sektorze sprzedaży pojazdów użytkowych była nisza, a pandemia, jak również obecne problemy producentów z dostarczaniem pojazdów nowych spowodowane przestojami produkcyjnymi, tylko tę niszę pogłębiły. Odpowiedzią i rozwiązaniem jest właśnie sektor pojazdów używanych, dlatego wiele miesięcy temu podjęliśmy decyzję o jeszcze większej specjalizacji w tym obszarze. Jak widać nie tylko była to dobra decyzja, ale również podeszliśmy do tematu – nieskromnie pisząc – najlepiej jak się dało… w całej Europie – podsumował Ireneusz Sobieski, Prezes Grupy DBK.Dziękujemy za zaufanie klientom, za wyróżnienie DAF Trucks i DAF Trucks Polska oraz za doskonałą pracę wszystkim pracownikom zespołu DBK USED!
zdjęcie w aktualnościach

Podobne artykuły

Odcinek6 #Szerokości Podcast: Pojazd używany - remedium na prob...

Rok 2020 był trudny dla Wszystkich – także dla całego transportu. Jak sobie radził sektor pojazdów używanych? Okazuje się, że… zaskakująco dobrze.

CZYTAJ WIĘCEJ

SZEROKOŚCI - pierwszy PODCAST dla branży transportowej

Jak wybrać pojazd użytkowy? Czy pojazdy używane są bezpieczne? Skąd wziąć finansowanie? Czy w Polsce łatwo jest wynająć śmieciarkę? W jakich sytuacj...

CZYTAJ WIĘCEJ

W Grupie DBK rusza BLACK MONTH!

Czekacie na Black Friday? To mamy dla Was niespodziankę – przez cały miesiąc będziemy mieli dla Was wiele niezwykłych promocji! Zapraszamy Was do gr...

CZYTAJ WIĘCEJ