Offers - Trucks - new and used

ilość ogłoszeń: 0

Filtruj wyniki:
Filtruj wyniki
 

Trucks

Giełda DBK Group – oferta pojazdów ciężarowych

Giełda Grupy DBK to miejsce, w którym można znaleźć najwięcej ofert sprzedaży z rynku wtórnego. Nasza serwis internetowy ułatwia odnalezienie potrzebnego samochodu, dzięki współpracy z licznymi partnerami. Dzięki temu Klienci mają pewność szerokiego wyboru zarówno pod kątem marek, jak i modeli, w ramach oferty, w której najważniejszym elementem jest cena. Prezentowane w serwisie używane samochody ciężarowe, to dobry sposób na zaoszczędzenie pieniędzy podczas rozwijania dotychczasowej lub tworzenia nowej floty we własnej firmie. Zachęcamy do sprawdzenia, dlaczego warto zrobić to właśnie z nami.

czytaj więcej

Tylko od zaufanych dostawców

 

Na naszą ofertę składają się jedynie starannie wybrane auta. Sprawdzamy ich stan techniczny oraz prawny, a następnie testujemy w warunkach drogowych. Dzięki temu my zyskujemy pewność, że do rąk Klientów trafiają ciężarówki gotowe do dalszej, wieloletniej i intensywnej eksploatacji, a Klient, że dokonując zakupu właśnie u nas dobrze i bez ryzyka inwestuje swoje środki.

Wszelkie informacje dotyczące stanu technicznego oraz dodatkowego wyposażenia są ujęte na karcie produktu. Nasi Klienci otrzymują więc wszystkie niezbędne dane potrzebne do podjęcia rozsądnej i korzystnej dla nich decyzji. Poszczególne modele opisywane są przede wszystkim z uwzględnieniem roku produkcji i przebiegu. Informacje te są dokładnie weryfikowane , zamieszczając je dajemy pewność ich rzetelności.

Pomimo, że rzadko znajdziesz u nas marki takie jak Mercedes-Benz, Ginaf, Kamaz, czy Star, posiadamy wszystkie inne najpopularniejsze marki, do których zdecydowanie zaliczają się DAF, MAN, Iveco, Scania, Renault oraz Volvo, w różnych typach nadwozia i zabudowy, a więc w wersjach kontener, wywrotka, skrzynia, furgon, rama do zabudowy, winda, kiper, chłodnia, autolaweta, a nawet autobusy. Producenci znajdujący się w naszym portfolio znani są z nowoczesnych rozwiązań technologicznych dostarczanych branży TSL. Oprócz tego oferujemy pojazdy pochodzące nie tylko od nas, ale też od innych dostawców krajowych i europejskich, którzy przekazują do odsprzedaży wyżej wymienione marki. Grupa DBK posiada dzięki temu jedną z największych baz pojazdów transportowych z drugiej ręki w Polsce.

 

Wybrać nowe, czy używane?

 

Niezależnie od  wyboru, przebiegu, czy rodzaju silnika, sprawdzają się jako duże wozy dostawcze w firmach transportowych zajmujących się na co dzień przewozem takich towarów jak meble, urządzenia elektryczne, produkty spożywcze i wiele, wiele innych, o których istnieniu czasem trudno nawet sobie wyobrazić.

Dobrze skonstruowany samochód ciężarowy może przewieźć wiele ton ładunku niezależnie od swojego roku produkcji. Modele takie, jak Eurocargo, TGX, TGA, TGL, Atego, Actross, Midlum, czy Stralis są tego doskonałym przykładem. Auta te pomimo nierzadko wysokich przebiegów nadają się do dalszej, długoletniej,a jednocześnie wciąż bezproblemowej eksploatacji. W ofercie posiadamy jednostki wyprodukowane nawet kilkanaście lat temu i w niczym nie ustępują one fabrycznie nowym odpowiednikom. Są zadbane i o sprawdzonej konstrukcji, a ich wyposażenie dodatkowe często obejmuje takie usprawnienia jak klimatyzacja, czy automatyczna skrzynia biegów, a silnika Diesla spełniają nowoczesne normy Euro..

 

A może używane pojazdy ciężarowe poleasingowe?

 

Egzemplarze, które zostały oddane w ramach umowy leasingowej również są opcją wartą poważnego rozpatrzenia. W znakomitej większości były eksploatowane wyłącznie przez poważne firmy z branży TSL, a więc regularnie serwisowane w autoryzowanych punktach obsługi. Dlatego można mieć pewność, że będą wciąż w bardzo dobrym stanie, na dodatek ich wiek często nie przekracza zaledwie kilku lat. To świetny sposób na zdobycie doskonale funkcjonującego pojazdu używanego, który wygląda i funkcjonuje zupełnie jak nowy.

Oprócz tego zwracamy Państwa uwagę na pozostałe typy maszyn znajdujące się w naszej ofercie. Posiadamy także jednostki specjalistyczne lub pod dowolną zabudowę. Przydają się zwłaszcza w branży budowlanej i specjalistycznych gałęziach przemysłu.

 

Największy wybór

 

Giełda Grupy DBK posiada w swojej ofercie produkty wszystkich popularnych producentów ciężarówek. Jednak najliczniejszą grupę stanowią auta pochodzące od marki DAF. To jeden z liderów w dziedzinie profesjonalnych aut transportowych, charakteryzujący się nowoczesnymi rozwiązaniami, rozsądnymi cenami oraz różnorodnością oferty. W związku z tym udostępniamy szeroki wybór modeli, w tym:

 

– XF klasy Euro 5 i Euro 6,
– CF z bardzo mocnym silnikiem,
– LF z zawieszeniem resorowo-pneumatycznym.

 

Oferta jest nieustannie poszerzana o kolejne pozycje. Niemal natychmiast po pojawieniu się znajdujące swoich nabywców modele, to:

 

– XF 95 o pojemności silnika 12500 cm3 i mocy 420 KM, a także z przestronną kabiną,
– XF 105 z dieslem oraz automatyczną skrzynią biegów, niezastąpiony w przewozie gabarytów,
– CF 75 wyróżniający się ładownością na poziomie 14375 kg – taka masa dla przewożonego towaru jest bardzo dobrym wynikiem wśród pojazdów tej klasy,
– CF 85 – średnio-ciężki o optymalnej wydajności,
– LF 45 z nowoczesnym silnikiem ułatwiającym konserwację i zmniejszającym koszt eksploatacji,
– LF 55 z doskonale wyposażoną kabiną, poprawiającą komfort jazdy na bardzo długich trasach.

 

Jeśli interesują Państwa wyżej wymienione lub np. wybór naczep, istnieje duża szansa, że są one aktualnie dostępne, bądź pojawią się w najbliższym czasie. Więcej informacji na ten temat udzielamy podczas bezpośredniego kontaktu

wilnet