Przyczepy i naczepy

0 ogłoszeń Przyczepy i naczepy

Filtruj wyniki
Filtruj wyniki
 

Przyczepy i naczepy

Naczepy – nowe i używane

Na naszych aukcjach jest dostępny bogaty wybór nowych i używanych naczep różnego rodzaju. Wszystkie oferowane naczepy używane to starannie wyselekcjonowane maszyny wysokiej jakości, w pełni sprawne, wolne od wad ukrytych i sprawdzone przez naszych specjalistów. Przed zakupem każdego produktu jest on szczegółowo weryfikowany pod względem stanu technicznego oraz statusu prawnego, dzięki czemu każdy klient może mieć pewność w pełni bezpiecznej transakcji i otrzymania szczegółowych informacji na temat kupowanego produktu. Naczepy pochodzą od sprawdzonych, rzetelnych sprzedawców polskich i zagranicznych.

czytaj więcej

Naczepy poleasingowe

Większość naszych produktów to poleasingowe naczepy i pochodzące z autoryzowanych punktów sprzedaży. Wszystkie znajdują się w Polsce, gotowe do odbioru. W ofercie posiadamy naczepy od renomowanych, światowej klasy producentów. Oferujemy maszyny takich marek jak: Schmitz, Koegel, Krone, Spier, Lag, Bodex, Esterer czy Kaessbohrer.

Szeroki wybór naczep używanych różnego rodzaju

Nasza oferta obejmuje bogatą gamę naczep różnego typu. Proponujemy m.in. wysokiej klasy używane naczepy wywrotki o różnej ładowności, dostosowane do transportu dowolnych ilości sypkiego materiału. Nasze wywrotki używane sprawdzą się znakomicie na każdym placu budowy czy też w firmach zajmujących się przewozem ładunków sypkich. Poza modelami standardowymi, dostępne są również wersje m.in. z wkładkami podłogowymi, zaspawanymi skosami między podłogą a ścianą oraz z podłogą podgrzewaną.

W asortymencie posiadamy też na sprzedaż używane naczepy firanki o różnych wymiarach, przystosowane do przewozu niemal dowolnego typu towarów opakowanych, odpornych na zmiany temperatur.

Proponujemy ponadto używane naczepy chłodnie – obowiązkowy element każdej firmy przewożącej towary szybko psujące się, takie jak żywność (głównie owoce i warzywa), leki, kwiaty czy niektóre farby. W ofercie posiadamy używane naczepy izotermy o różnej ładowności i doskonałej izolacji, w korzystnych, konkurencyjnych cenach.

Na naszych aukcjach dostępne są wytrzymałe i solidne używane naczepy burtowe. Sprawdzą się znakomicie do transportu materiałów budowlanych, a także dowolnych innych ładunków, które są odporne na warunki atmosferyczne i nie wymagają zachowania stałej temperatury.

Do przewozu płynnych substancji polecamy wysokiej jakości cysterny używane o różnych gabarytach, rocznikach i od wielu producentów, pozwalające na komfortowy i bezpieczny przewóz paliwa, autogazu czy też towarów spożywczych. Dzięki szerokiemu wyborowi dostępnych cystern, każdy klient może u nas znaleźć produkt dopasowany do potrzeb pod względem m.in. pojemności, liczby komór i innych wytycznych.

Oferujemy ponadto używane naczepy kontenerowe od czołowych marek, służące do wygodnego transportu kontenerów z różnorodnymi towarami, a także używane naczepy skrzyniowe o lekkiej, a przy tym mocnej konstrukcji.

Wszystkie dostępne maszyny są wysokiej jakości, wykonane z solidnych i wytrzymałych materiałów, gwarantujących ich długą żywotność i funkcjonalność.

Jak wziąć udział w aukcji?

Zamieszczone w naszym serwisie naczepy można nabyć w opcji „Kup teraz” (czyli po wskazanej cenie) lub też w licytacji, w której zwycięzcą i właścicielem naczepy zostaje osoba, która zaproponowała najwyższą cenę.

Udział w aukcjach nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Rejestracja w serwisie jest całkowicie darmowa. Nie są również wymagane opłaty wstępne czy dodatkowe, np. wadium. Aby wziąć udział w licytacji konkretnej naczepy używanej lub nowej, wystarczy w oknie umieszczonym w prawej części podstrony z pożądanym modelem wpisać deklarowaną kwotę zakupu, po czym kliknąć w przycisk „Licytuj”. Można to zrobić wyłącznie podczas trwania licytacji, przy czym czas pozostały do jej zakończenia jest zawsze podany w danej aukcji. Jeśli klient wygra licytację, nasz konsultant jak najszybciej kontaktuje się z nim mailowo oraz telefonicznie, aby dograć wszelkie szczegóły konieczne do sfinalizowania transakcji i odbioru sprzętu.

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie sprzedawane przez nas naczepy były jak najdokładniej opisane, jednakże w przypadku dodatkowych pytań z chęcią udzielimy Państwu innych informacji. Na podstronach konkretnych modeli umieszczamy dane dotyczące m.in. daty produkcji naczepy i pierwszej rejestracji, jej stanu technicznego, rodzaju zabudowy (np. chłodnia, kontener, cysterna itp.), ilości osi, typu i wielkości opon oraz procentowego stanu ich zużycia czy też rodzaju zawieszenia i hamulców. Podajemy również numery VIN oraz inne ważne informacje, np. model zainstalowanego agregatu w przypadku chłodni czy zamontowane wyposażenie dodatkowe typu ABS itp. Podczas trwania licytacji istnieje możliwość obejrzenia sprzedawanego produktu na żywo, po wcześniejszym umówieniu się na oględziny z naszym konsultantem.

Serdecznie zapraszamy do przejrzenia aukcji z szerokim wyborem naczep różnego rodzaju. Dzięki naszemu bogatemu asortymentowi, nie muszą już Państwo szukać podobnych ogłoszeń na innych portalach. Obszerna dokumentacja i baza zdjęciowa dodatkowo pomagają w podjęciu trafnego wyboru.