Pojazdy ciężarowe

0 ogłoszeń Pojazdy ciężarowe

Filtruj wyniki
Filtruj wyniki
 

Pojazdy ciężarowe

Samochody ciężarowe – nowe i używane

Giełda Grupy DBK to miejsce, w którym można znaleźć najwięcej ofert sprzedaży używanych pojazdów ciężarowych. Nasza strona internetowa ułatwia odnalezienie potrzebnego samochodu, dzięki współpracy z wieloma partnerami. W ten sposób klienci mają pewność szerokiego wyboru zarówno pod kątem marek i modeli, jak i proponowanych cen . Prezentowane w serwisie używane samochody ciężarowe to dobry sposób na zaoszczędzenie pieniędzy podczas rozwijania lub tworzenia floty pojazdów we własnej firmie. Zachęcamy do sprawdzenia, dlaczego warto skorzystać z naszej oferty.

czytaj więcej

Ciężarówki od zaufanych dostawców
Wszystkie pojazdy ciężarowe używane, wystawiane przez naszą grupę są starannie selekcjonowane. Sprawdzamy ich stan techniczny oraz prawny, a następnie testujemy je w trasie. Dzięki temu zyskujemy pewność, że do rąk klientów trafiają samochody zdatne do dalszej, wieloletniej i intensywnej eksploatacji.

Wszelkie informacje dotyczące stanu pojazdu oraz dodatkowego wyposażenia są wypisane na karcie produktu. Nasi klienci otrzymują więc wszystkie niezbędne dane, potrzebne do podjęcia korzystnej dla nich decyzji. Używane ciężarówki oraz ciągniki siodłowe są opisywane przede wszystkim za pomocą roku produkcji i przebiegu. Dokładnie weryfikujemy te informacje.

Posiadamy samochody ciężarowe używane wszystkich najpopularniejszych marek. Zaliczają się do nich: DAF, MAN, Iveco, Scania, Renault oraz Volvo. Producenci znani są z nowoczesnych rozwiązań dostarczanych branży TSL. Z tego powodu wprowadziliśmy produkty tych marek do naszej oferty. Oprócz tego oferujemy pojazdy pochodzące od innych dostawców polskich i europejskich, którzy posiadają na stanie wyżej wymienione marki. Grupa DBK posiada więc jedną z największych baz używanych samochodów ciężarowych w Polsce.

Używane samochody ciężarowe
Popularne ciężarówki sprawdzają się najlepiej w firmach transportowych zajmujących się na co dzień przewozem takich towarów jak meble, urządzenia elektryczne, produkty spożywcze i wiele innych.

Dobrze skonstruowany samochód ciężarowy może przewieźć wiele ton ładunku niezależnie od swojego roku produkcji. Marki takie jak MAN czy DAF są tego doskonałym przykładem. Pochodzące od nich samochody ciężarowe używane wciąż nadają się do długoletniej eksploatacji. W ofercie posiadamy pojazdy wyprodukowane nawet ponad dekadę temu, które w niczym nie ustępują fabrycznie nowym odpowiednikom. Samochody używane ciężarowe to zadbane i sprawdzone samochody o wytrzymałej konstrukcji.

Poleasingowe ciężarówki w ofercie
Samochody ciężarowe poleasingowe to pojazdy, które zostały oddane w ramach umowy leasingowej. Inaczej mówiąc, są to samochody używane, jednak w znakomitej większości były one eksploatowane wyłącznie przez profesjonalne firmy z branży TSL. Dlatego można mieć pewność, że tego typu używane ciężarowe pojazdy będą wciąż w bardzo dobrym stanie, na dodatek ich rok produkcji często nie przekracza zaledwie kilku lat. To świetny sposób na zdobycie wciąż doskonale funkcjonującego samochodu ciężarowego, który wygląda jak nowy.

Oprócz tego zwracamy Państwa uwagę na pozostałe typy pojazdów znajdujące się w naszej ofercie. Posiadamy także wywrotki i kontenery, należące do pojazdów specjalistycznych. Przydają się zwłaszcza w branży budowlanej i przemyśle.

Największy zbiór używanych pojazdów DAF
Giełda Grupy DBK posiada w swojej ofercie produkty wszystkich popularnych producentów samochodów ciężarowych. Jednak najliczniejszą grupę stanowią pojazdy pochodzące od marki DAF. To jeden z liderów w dziedzinie profesjonalnych aut ciężarowych, charakteryzujący się nowoczesnymi rozwiązaniami, rozsądnymi cenami oraz różnorodnością oferty. W związku z tym udostępniamy wiele modeli pojazdów DAF, w tym:

– DAF XF klasy Euro 5,
– DAF XF klasy Euro 6,
– DAF CF z bardzo mocnym silnikiem,
– DAF LF z zawieszeniem resorowo-pneumatycznym.

Oferta jest nieustannie poszerzana o kolejne pojazdy. Najczęściej pojawiające się i niemal natychmiast znajdujące swoich kupców samochody ciężarowe to modele:

– DAF XF 95 o pojemności silnika 12500 cm3 i mocy 420 KM, a także z przestronną kabiną,
– DAF XF 105 z dieslem oraz automatyczną skrzynią biegów, niezastąpiony w przewozie gabarytów,
– DAF CF 75 wyróżniający się ładownością na poziomie 14375 kg, co jest bardzo dobrym wynikiem wśród pojazdów tej klasy,
– DAF CF 85, czyli średniociężki pojazd o optymalnej wydajności,
– DAF LF 45 z nowoczesnym silnikiem ułatwiającym konserwację i zmniejszającym koszt eksploatacji,
– DAF LF 55 z doskonale wyposażoną kabiną, poprawiającą komfort jazdy na bardzo długich trasach.

Jeśli interesują Państwa wyżej wymienione pojazdy, istnieje duża szansa, że są one aktualnie w naszej ofercie bądź pojawią się w najbliższym czasie. Więcej informacji na ten temat udzielamy podczas bezpośredniego kontaktu