Aktualności

W Grupie DBK rusza BLACK MONTH!

Czekacie na Black Friday? To mamy dla Was niespodziankę – przez cały miesiąc będziemy mieli dla Was wiele niezwykłych promocji! Zapraszamy Was do gry, w której nie ma przegranych!

Pierwszy ruch wykonaliśmy już w poniedziałek i wystawiliśmy od razu mocnego zawodnika, wręcz można powiedzieć, że Czarnego Konia na Giełdzie Grupy DBK. To oferta nie do pobicia!

Co tydzień na wybrane usługi serwisowe możesz odebrać specjalny rabat. Ty również możesz sobie pozwolić na Królewski Serwis!

Czas na specjalny ruch? Co piątek spodziewaj się Roszady Części, które możesz zakupić poprzez naszą platformę DBKParts.shop po mocno obniżonych cenach. Spiesz się, oferta mocno ograniczona.

Teraz czas na Twój ruch – śledź aktualne promocje na naszym profilu na Facebooku oraz tutaj: https://grupadbk.com/aktualne-promocje/.

Podobne artykuły

Plac pojazdów DBK USED Niepruszewo

DBK Truck Center Niepruszewo to jeden z najmłodszych oddziałów Grupy DBK w Polsce. Zajmujący powierzchnię prawie 4000m2 obiekt oferuje przedsiębiorcom wszystko to, czego potrzebują, by rozwijać biznes transportow

CZYTAJ WIĘCEJ

Grupa DBK najlepszym dealerem pojazdów używanych DAF w Europie

Grupa DBK najlepszym dealerem pojazdów używanych DAF w Europie! Właśnie odebraliśmy nagrodę i zarazem tytuł DAF Used Truck International Dealer 2021! To wyróżnienie otrzymuje tylko jeden dealer pojazdów używan

CZYTAJ WIĘCEJ

DAF na wydaniu

#TransportSięNieZatrzymuje. W DBK Truck Center Olsztyn wydaliśmy używanego DAF-a CF 460 FT. Trafił on do firmy, w której będzie wykorzystywany do transportu spirytusu do wytwarzania środków do dezynfekcji, a zara

CZYTAJ WIĘCEJ